Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea Contractantă doreste sa achizitionarea a 3000 litri de motorină

Număr anunț
DA24966229
Autoritate contractantă
COMUNA ARONEANU (CUI 4540038)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
Cod CPV
09134220-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.720 RON
Valoare atribuită
12.720 RON
Data publicării
03.02.2020 00:00
Data finalizării
04.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.720 RON

din 12.720 RON estimat