Atribuită Cumpărare directă

-Lame de bisturiu Nr. 22= 200 bc; -Masca de Oxigen cu nebulizator= 100 bc. pt. copii si 100 bc. pt. adulti.

Număr anunț
DA24997278
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL " ANGHEL SALIGNY" FETESTI (CUI 4365220)
Furnizor / câștigător
ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI 13393416)
Cod CPV
33157110-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.758,52 RON
Valoare atribuită
2.758,52 RON
Data publicării
06.02.2020 00:00
Data finalizării
07.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.758,52 RON

din 2.758,52 RON estimat