Atribuită Cumpărare directă

Detartrant 1 l l 20 5.75 lei 115.00 lei Detergent pardoseli lemn Toji 1 l l 10 4.89 lei 48.90 lei Detergent geam cu pulverizator, Clin, 500 ml l 10 9.99 lei 99.90 lei Spray odorizant camera Air Blitz 260 ml buc 15 2.99 lei 44.85 lei Saci menaj, 35 l, 30 buc/rola, albastri, ultrarezistenti rola 20 4.50 lei 90.00 lei Rezerva mop BBC 250 g buc 20 2.99 lei 59.80 lei Total 458.45 lei

Număr anunț
DA24971520
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01454 Buzau (CUI 14324414)
Furnizor / câștigător
DELEROM ACTIV S.R.L. (CUI 22790598)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.983,22 RON
Valoare atribuită
2.983,22 RON
Data publicării
04.02.2020 00:00
Data finalizării
05.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.983,22 RON

din 2.983,22 RON estimat