Atribuită
Cumpărare directă
ceai fructe - cantitate: 1000 buc; ceai plante - cantitate: 1040 buc; esenta de rom, flacon 25 ml; fasole boabe, sanatoasa, fara gargarite, fara impuritati, alba; napolitane dietetice, ambalate individual, 40 g; napolitane JOE, ambalate individual, 40 g; rosii decojite, 800 g
- Număr anunț
- DA24950282
- Autoritate contractantă
- Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica pentru Persoane Adulte cu Handicap Nedelea (CUI 2843507)
- Furnizor / câștigător
- ROMCONSTANT IMPEX GHEORGHE STEFANICA S.R.L. (CUI 5351487)
- Cod CPV
- 15864100-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.466,60 RON
- Valoare atribuită
- 1.466,60 RON
- Data publicării
- 31.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.