Atribuită Cumpărare directă

Conform act aditional la contract si comanda nr. 268/06.02.2020 (16 tuburi x10,7mc = 171,2 mc + 7 tuburi x6,5mc = 45,5 mc - Total 216,7 mc).

Număr anunț
DA25005916
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
Furnizor / câștigător
MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI 10547308)
Cod CPV
24111500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.419,18 RON
Valoare atribuită
1.419,18 RON
Data publicării
10.02.2020 00:00
Data finalizării
10.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.419,18 RON

din 1.419,18 RON estimat