Atribuită
Cumpărare directă
KIT INSERTIE cateter venos central -50 buc, Betisoare pentru igiena orala impregnate cu aroma si glicerina 50 plicuri , ChemoGloves - Manusi sterile din nitril, protectie citostatica, categoria a III-a - 30 perechi ,ChemoMask - Masca de protectie respiratorie FFP3 NR D, cu valva, protectie citostatica categoria III - 115 buc , Pachet protectie citostatica 25 pach.
- Număr anunț
- DA24996296
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Odorheiu Secuiesc (CUI 4245259)
- Furnizor / câștigător
- NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI 31266046)
- Cod CPV
- 35113200-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.790,50 RON
- Valoare atribuită
- 10.790,50 RON
- Data publicării
- 06.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.