Atribuită Cumpărare directă

Nr. crt. Denumire UM Cantitate Pret RON fara TVA Valoare RON 1 Waterman Mina Pix Blue-Mediu S0791020 buc 5 21.88 109.40

Număr anunț
DA24995220
Autoritate contractantă
CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI 1889794)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
109,40 RON
Valoare atribuită
109,40 RON
Data publicării
06.02.2020 00:00
Data finalizării
07.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

109,40 RON

din 109,40 RON estimat