Atribuită
Cumpărare directă
AC PUNCTIE BIOPSIE SEMI-AUTOMAT TRU-CUT VELOX2® Dimensiuni: 16G- X 15cm - adâncimea de penetrare reglabilă de 15/22 mm (Velox 2). - Tratamentul echogenic pentru procedurile ghidate cu ultrasunete. - marcaje centimetrice și opritor glisant opțional; - Stilet interior cu fanta de recoltare de 20 mm - De asemenea, disponibil cu vârful Trocar. - Poate fi folosit cu ac coaxial introducator CV. - Sterilizat de ETO, termen de valabilitate 5 ani.
- Număr anunț
- DA24982510
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
- Furnizor / câștigător
- TRANS-MENTOR SRL (CUI 18284932)
- Cod CPV
- 33141323-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 494,40 RON
- Valoare atribuită
- 494,40 RON
- Data publicării
- 05.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.