Atribuită Cumpărare directă

pachetul contine scule electrice precum rotopercutor, masina de infiletat, aparat de sudura, masca de sudura, cleste mox masina de infiletat conform oferta

Număr anunț
DA24977720
Autoritate contractantă
COMUNA MIRESU MARE (CUI 3627625)
Furnizor / câștigător
INPER NOVA SRL (CUI 24604730)
Cod CPV
43830000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.218,08 RON
Valoare atribuită
4.218,08 RON
Data publicării
04.02.2020 00:00
Data finalizării
05.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.218,08 RON

din 4.218,08 RON estimat