Atribuită Cumpărare directă

INTRETINEREA DRUMURILOR AUTO FORESTIERE MECANIZAT SI MANUAL . LOT 2 Reparatii capitale la DAF Valea Pietrelor FE 008 pe 250 ml (La Fag : 100 m ; Observator: 150 m) - in valoare de 11690 lei fara TVA .

Număr anunț
DA24996931
Autoritate contractantă
Ocolul Silvic Cormaia Anies (CUI 16067546)
Furnizor / câștigător
AGROSOMES UNIC SRL (CUI 34072605)
Cod CPV
45233141-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.690 RON
Valoare atribuită
11.690 RON
Data publicării
06.02.2020 00:00
Data finalizării
10.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.690 RON

din 11.690 RON estimat