Atribuită
Cumpărare directă
Servicii topografice Descriere: Respectand Ordinului Directorului General al ANCPI nr. 819/28.07.2016 cu modificarile si completarile ulterioare si O.U.G. nr. 35/2016 cu modificarile si completarile ulterioare. conform Contract cu OCPI Harghita Numar de imobile 1000 buc
- Număr anunț
- DA24986053
- Autoritate contractantă
- COMUNA CIRTA (CUI 4246122)
- Furnizor / câștigător
- BOGYO ZSOMBOR-NANDOR (CUI 30481283)
- Cod CPV
- 71354300-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 113.400 RON
- Valoare atribuită
- 113.400 RON
- Data publicării
- 05.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.