Atribuită Cumpărare directă

1. Achizitionarea aplicatiei InfoStandard Web pt 4 accese simultan Cantitate - 12 = 636,00 ron fara TVA 2. Reducere 20% actualizarea INFOWEB Cantitate - 1 = 127.20 ron fara TVA

Număr anunț
DA25001912
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA TEHNOLOGII PENTRU ENERGIA NUCLEARA (CUI 32306920)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
Cod CPV
72540000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
508,80 RON
Valoare atribuită
508,80 RON
Data publicării
07.02.2020 00:00
Data finalizării
10.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

508,80 RON

din 508,80 RON estimat