Atribuită
Cumpărare directă
400g boromir cozonac nuca stafide,500g aro grasime tartin,140g zuzu iaurt nat 3,2x330 aro sana 3.6, 500g aro sana 2.5,850g casa buna smantana 12,5x50 secretul bunicii,1x30 oua m aro,8kg aro tel vaca,940g sal icre h ceapa,1000g aro spanac tocat,1000g aro fasole verde,1000g aro mazare verde,650g sisi sunca porc,500g aldis sunca piept pui,campis muschi file gastro vid,mc sunca presata,mc ciolan afimat dz,650g primo sal tar cu sunca,1kg parizer pasare,meda cremw pui,primo carnati populari malina carnati grill,pulpa v f os vacum, carne porc pt tocat,ceafa porc interim,ficat pui tv agricola,macrou 100-300,banane del monte,lamai,portocale,cartofi albi,varza rosie,marar,patrujel,ceapa galbena,morcovi,ardei bianca,dovlecei,praz,varza alba,700gz ciorba,2550g ciup taiate,800g aro pasta tom 24,4100 fravig cog intregi200g mandy vegetal ardei,4100g alexstar castrav,525g salata vinete,1200g aro ardei in otet,,1l argus ulei,1kg coronita z pg,200g aro fidea cuiburi,270g cremw mustar,1kg aro faian 650g,1kg aro malai,30g pufuleti cu cascaval,1kg prune dezhidrataro napolitane crema,90g sala biscuiti,25g romega cake ciocolata,happy fursec piscot lamaie,120g maia biscuiti cu miere,400g aro piscoturi,200g halva fl soareluI
- Număr anunț
- DA25016340
- Autoritate contractantă
- CAMIN PENTRU PERSOANE VARSTNICE (CUI 12269739)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.802,77 RON
- Valoare atribuită
- 2.802,77 RON
- Data publicării
- 10.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.