Atribuită
Cumpărare directă
L 260 cm, Ad.80 cm, H 105 cm Material: Piele ecologica, Model cu romburi pe spata Canapelele pot fi utilizate si in sali de asteptare, receptie Pretul include transportul la locatia specificata de catre beneficiar (Bucuresti) Montajul nu este inclus in pret L400 cm,Ad 80cm,H105cm Material: Piele ecologica, Model cu romburi pe spata Canapelele pot fi utilizate si in sali de asteptare, receptie Pretul include transportul la locatia specificata de catre beneficiar (Bucuresti) Montajul nu este inclus in pret
- Număr anunț
- DA24980231
- Autoritate contractantă
- Algorithm Residential S3 Srl (CUI 37409960)
- Furnizor / câștigător
- CASA MORETTI SRL (CUI 34977698)
- Cod CPV
- 39156000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 80.181,25 RON
- Valoare atribuită
- 80.181,25 RON
- Data publicării
- 05.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.