Atribuită
Cumpărare directă
Pachet produse de intretinere diverse:spuma poliuretanica 700 ml*24 lei;breloc chei 10/set*2,52 lei; racord flexibil apa 35 cm=3 buc*9,16 lei;baterie monobloc cu gat scurt*80 lei;corp neon 18 w fara capac* 36 lei;starter 4-22 Philips cutie 25 buc*38 lei
- Număr anunț
- DA24979526
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE ARHITECTURA SI URBANISM ION MINCU (CUI 4283996)
- Furnizor / câștigător
- DUMIDET ACTIV SRL (CUI 36321567)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 401,08 RON
- Valoare atribuită
- 401,08 RON
- Data publicării
- 05.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.