Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine: solutie Domestos, mop Rezerva, solutie antimucegai, sapun Teo, baterii alcaline, solutie Gel Mr Muscolo, Solutie geam Clin, Spray uste, Solutie Cilit Banq, bureti vase, solutie aragaz, odorizant WC, saci gunoi 240l, 60l, 35l, prosoape Experto, hartie igienica, spray Glade, detergent manual, solutie Duck, Bref bilute, solutie vase, spray Pronto, solutie Mr Proper, Nufar detratrant
- Număr anunț
- DA24998661
- Autoritate contractantă
- COMUNA FALCOIU JUD. OLT (CUI 4549991)
- Furnizor / câștigător
- DAMIART ADVERTISING SRL (CUI 25637867)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.213,42 RON
- Valoare atribuită
- 1.213,42 RON
- Data publicării
- 07.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.