Atribuită Cumpărare directă

Pretul afisat reprezinta valoarea fara TVA a inchirierii si servisarii a 3 buc toalete ecolgice ,cu servisare saptamanala.pe perioada perioada 10.02.2020 -31.12.2020. Transportul este inclus in pret. Igienizarea toaletelor consta in spalat interior-exterior, vidanjare, solutie biodegradabila in cuva colectoare si parfumare.

Număr anunț
DA24974028
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01495 Cincu (CUI 4523231)
Furnizor / câștigător
EURO-ECOLOGIC SRL (CUI 21311085)
Cod CPV
90410000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.775 RON
Valoare atribuită
8.775 RON
Data publicării
04.02.2020 00:00
Data finalizării
04.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.775 RON

din 8.775 RON estimat