Atribuită Cumpărare directă

CARTUS TONER COMPATIBIL CF 400X NEGRU/CF 401X ALBASTRU/CF 402X GALBEN/CF 403X ROSU Tonerul negru printeaza 2800 pag. la 5% acoperire/pag., tonerele albastru,galben si rosu printeaza fiecare cate 2300 pag. la 5% acoperire/pag.

Număr anunț
DA25003503
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC PANAIT SIRBU (CUI 4316295)
Furnizor / câștigător
RANET SOLUTIONS SRL (CUI 29460465)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.964 RON
Valoare atribuită
1.964 RON
Data publicării
07.02.2020 00:00
Data finalizării
10.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.964 RON

din 1.964 RON estimat