Atribuită
Cumpărare directă
1. Forma de prezentare si caracteristici : Cartela pentru testare prin tehnica de aglutinare in coloana de gel, compatibila cu echipamentul aflat in dotare. Cartela este din plastic, sigilata, cu sase coloane, avand urmatoarea configuratie (o testare): - trei coloane (1-3) cu ser antiglobulinic uman polispecific (anti-IgG policlonal de iepure si anti-C3d monoclonal linia celulara: C139-9) in suspensii de gel. - trei coloane (4 - 6) cu suspensii neutre de gel. 2. Utilizare: Dedicata pentru pentru depistarea anticorpilor antieritrocitari iregulari, utilizabila si pentru identificarea anticorpilor iregulari si pentru teste de compatibilitate transfuzionala prin Testul Coombs Indirect si prin Testul Enzimatic la 37°C. Cartela folosita pentru tehnica de aglutinare in coloana de gel, compatibila cu echipamentul aflat in dotare. 3. Principiul tehnicii de lucru: - aglutinarea hematiilor in coloana de gel ce contine reactivul specific testului, pe parcursul unei centrifugari standardizate. 4. Se prezinta: Se vor prezenta instructiunile originale de utilizare ale producatorului, insotite de traducerea in limba romana si certificatul de calitate al unui lot de productie. 5. Unitate de masura/ Ambalare: Unitatea de masura/ Ambalare: 1 cutie x 48 cartele 6. Marcaj CE.
- Număr anunț
- DA24995218
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII ,,Maria Sklodowska Curie (CUI 4183164)
- Furnizor / câștigător
- DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
- Cod CPV
- 33696100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.100 RON
- Valoare atribuită
- 2.100 RON
- Data publicării
- 06.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.