Atribuită
Cumpărare directă
pachet de curatenie 1 FINO BURETI BUCATARIE 5BUC 1 ONDA HART.IG.2STR40BUC 1 ECONOMIC DETERGENT GEAM 5L 5 FIORE ROLE C.ALBE 2STR 8BUC ,pachet de alimente 3 RAURENI ZARZAVAT CI. 700G 30 GAROM FILE HERING ULEI170G 2 TPS OUA COD 3 CLS.M 30 BUC. 3 CONSERVF.ZARZ.CIO700G
- Număr anunț
- DA25014003
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC DE MARINA (CUI 3264627)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 246,56 RON
- Valoare atribuită
- 246,56 RON
- Data publicării
- 10.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.