Atribuită Cumpărare directă

acceptarea reprezinta comanda ferma

Număr anunț
DA24982901
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC SANGEORGIU DE PADURE (CUI 4323314)
Furnizor / câștigător
PHARMAFARM S.R.L. (CUI 200106)
Cod CPV
33690000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
190,50 RON
Valoare atribuită
190,50 RON
Data publicării
05.02.2020 00:00
Data finalizării
07.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

190,50 RON

din 190,50 RON estimat