Atribuită Cumpărare directă

Profil IPE 360 - 10.55 Profil IPE 360 - 10.65 Otel lat 60 x 6 - 6 ml

Număr anunț
DA24985619
Autoritate contractantă
COMUNA SALARD (CUI 4641318)
Furnizor / câștigător
GROS METAL SRL (CUI 6455281)
Cod CPV
44331000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.742 RON
Valoare atribuită
5.742 RON
Data publicării
05.02.2020 00:00
Data finalizării
06.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.742 RON

din 5.742 RON estimat