Atribuită
Cumpărare directă
Municipiul Botosani in calitate de autoritate contractanta doreste achizitionarea Serviciilor de management de proiect necesare în cadrul proiectului ,,Îmbunătățirea regenerării fizice, economice și sociale a comunităților marginalizate - amenajare zonă de recreere Adrian Adamiu FN în Municipiul Botoșani”, cod MySMIS 2014+ 127786, finantat prin POR 2014-2020, conform Anuntului publicitar – ADV1127982/03.02.2020 si ofertei depuse. Serviciile care fac obiectul contractului vor fi prestate in conformitate cu cerintele prevazute si solicitate prin Caietul de sarcini al achizitie si legislatia in domeniu, Prestatorul avand obligatia respectarii in totalitate a acestora.
- Număr anunț
- DA25015715
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BOTOSANI (CUI 3372882)
- Furnizor / câștigător
- MAD LIBERTY S.R.L. (CUI 42099814)
- Cod CPV
- 79400000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.650 RON
- Valoare atribuită
- 23.650 RON
- Data publicării
- 10.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.