Atribuită Cumpărare directă

Proiect tehnic, detalii de executie , documentatii obtinere avize, asistenta tehnica pentru "Amenajare parc cu loc de joaca si teren de sport in satul Dambovicioara, judetul Dambovita

Număr anunț
DA24997349
Autoritate contractantă
Comuna Branistea (CUI 4344279)
Furnizor / câștigător
ARHICAD S.R.L. (CUI 15904924)
Cod CPV
71200000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
06.02.2020 00:00
Data finalizării
07.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat