Atribuită Cumpărare directă

Vaccin tetanic adsorbit; 1 Cutie * 10 Fiole * 0.5 ml Temperatura de stocare/transport +2+8 grd. C. Termen de expirare: 31.08.2020 PREZENTA ACHIZITIE TINE LOC DE COMANDA,VA MULTUMIM

Număr anunț
DA24999473
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA UNIFARM SA (CUI 11653560)
Cod CPV
33622100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.760,82 RON
Valoare atribuită
1.760,82 RON
Data publicării
07.02.2020 00:00
Data finalizării
07.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.760,82 RON

din 1.760,82 RON estimat