Atribuită Cumpărare directă

DETERGENTI PENTRU RUFE, ALCOOL MEDICINAL SI SAPUNURI TOALETA

Număr anunț
DA24976698
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "ADMINISTRATIA PORTURILOR MARITIME" SA CONSTANTA (CUI 11062831)
Furnizor / câștigător
GABROS PROD SRL (CUI 25151912)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.675,26 RON
Valoare atribuită
4.675,26 RON
Data publicării
04.02.2020 00:00
Data finalizării
06.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.675,26 RON

din 4.675,26 RON estimat