Atribuită Cumpărare directă

Colier plastic 4.8mm (punga 100buc) + mufa adaptor pe cablu conector C14

Număr anunț
DA25013766
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI VASLUI (CUI 4226338)
Furnizor / câștigător
TECHPOINT SRL (CUI 23116250)
Cod CPV
32422000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
201,70 RON
Valoare atribuită
201,70 RON
Data publicării
10.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

201,70 RON

din 201,70 RON estimat