Atribuită Cumpărare directă

Bec stroboscopic pentru rampa 8213019 -4buc,Bec stroboscopic girofar FS8233347RE-4buc,Bec stroboscopic proiector grila 8213010-2buc.ACEASTA ACHIZITIE ESTE CONSIDERATA COMANDA FERMA

Număr anunț
DA24944924
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Maramures (CUI 7572662)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI 9434372)
Cod CPV
34320000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.150 RON
Valoare atribuită
2.150 RON
Data publicării
30.01.2020 00:00
Data finalizării
03.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.150 RON

din 2.150 RON estimat