Atribuită Cumpărare directă

1. STICK MEMORIE 8 GB 3 BUC 2. STICK MEMORIE 16 GB 1 BUC 3. CREION MECANIC ROTRING 2 BUC 4. MINĂ CREION ROTRING 2 BUC 5. CALCLATOR NOKI 14 DG 1 BUC 6. CAPSATOR TRENDY 10 1 BUC

Număr anunț
DA24988198
Autoritate contractantă
COMUNA BUSTUCHIN (PRIMARIA COMUNEI BUSTUCHIN) (CUI 4898827)
Furnizor / câștigător
ZEUS SRL (CUI 2159860)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
130,34 RON
Valoare atribuită
130,34 RON
Data publicării
05.02.2020 00:00
Data finalizării
06.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

130,34 RON

din 130,34 RON estimat