Atribuită Cumpărare directă

ACHET MORARIT GLOBUS SAL.SF.RO.FE4100G BUNIC.ULEI FL.SOAREL.5L MARGARITAR ZA.200X5G ST MARGARITAR ZH.BR.200X5G S TPS FAINA ALBA 000 1KG AGRIMILL GRIS DE PORUMB 5 MOARA A.GRIS 500G AROVIT GEM FR.PADURE20G SALROM SARE GEMA MAR5KG ORLANDO BOIA DULCE 200G DELIKAT LEGUME 1KG LLR CHIFLA KAISER ALBA60G

Număr anunț
DA24936171
Autoritate contractantă
Complexul Cultural Sportiv Studentesc TEI (CUI 4340200)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15600000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
266,67 RON
Valoare atribuită
266,67 RON
Data publicării
29.01.2020 00:00
Data finalizării
30.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

266,67 RON

din 266,67 RON estimat