Atribuită Cumpărare directă

DCI: PHYTOMENADIONUM Cutie x 5 fiole din sticla bruna prevazute cu punct de rupere x 1ml TERAPIA SA - ROMANIA

Număr anunț
DA24951757
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI 4204003)
Furnizor / câștigător
PHARMAFARM S.R.L. (CUI 200106)
Cod CPV
33621200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
397,25 RON
Valoare atribuită
397,25 RON
Data publicării
31.01.2020 00:00
Data finalizării
03.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

397,25 RON

din 397,25 RON estimat