Atribuită Cumpărare directă

Chestionar de satisfactie DIFERENTA PTR INTERNARI 200 BUC,FOAIE PACIENT CRITIC 100 BUC, TONER INTERNARI 1 BUC,

Număr anunț
DA24937669
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI PULMONARE BREAZA (CUI 2843469)
Furnizor / câștigător
OFFICE SERV SRL (CUI 17821493)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
218,40 RON
Valoare atribuită
218,40 RON
Data publicării
29.01.2020 00:00
Data finalizării
30.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

218,40 RON

din 218,40 RON estimat