Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de topografie si cadastru privind inscrierea in Cartea Funciara a unui imobil apartinand domeniului public al Mun. Vaslui-str. Grivitei, dezmembrarea unui imobil din domeniul privat al Mun. Vaslui si actualizare documentatii cadastrale ale sediului Primariei Vaslui, dupa cum urmeaza: -str. Grivitei-in suprafata de 2.240 mp-prima inscriere in Cartea Funciara; -dezmembrarea in 2 loturi a imobilului din str. C-tin Dobrogeanu Gherea, nr. 2, domeniul privat al Mun. Vaslui, inscris in CF72704, cu suprafata de 1.248 mp; -actualizarea documentatiilor cadastrala cu NC1664/1, 1664/2 si 1664/3 ale sediului Primariei, in conformitate cu cerintele din Caietul de sarcini atasat. Termen de predare: 28.02.2020. Durata contractului 30 zile.
- Număr anunț
- DA24980518
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL VASLUI (CUI 3337532)
- Furnizor / câștigător
- TOPOGEOTEHNICS SRL (CUI 15482617)
- Cod CPV
- 71354300-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.375 RON
- Valoare atribuită
- 2.375 RON
- Data publicării
- 05.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.