Atribuită Cumpărare directă

RCA Toyota Corola - A1081 , prima:575 LEI RCA Dacia 1304 - A42793 , prima:639 lei RCA Aro 323 - A72511 , prima:722 lei RCA Mercedes Benz - A56831 , prima:1091 lei

Număr anunț
DA24929989
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.027 RON
Valoare atribuită
3.027 RON
Data publicării
29.01.2020 00:00
Data finalizării
30.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.027 RON

din 3.027 RON estimat