Atribuită
Cumpărare directă
Primaria orasului Buftea doreste achizitia serviciilor de întocmire a documentaţiei în sistem WGS-84 a coordonatelor punctelor de detaliu şi încadrarea lor în harta de obstacole în vedere obţinerii avizului emis de Autoritatea Aeronautică Civilă Română pentru obiectivul „Bazin de înot didactic”, oraş Buftea str. Sportului, judeţul Ilfov.
- Număr anunț
- DA24936122
- Autoritate contractantă
- Primaria Orasului Buftea (CUI 4434029)
- Furnizor / câștigător
- AERO PROJECT SRL (CUI 21011746)
- Cod CPV
- 79311200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.800 RON
- Valoare atribuită
- 2.800 RON
- Data publicării
- 29.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.