Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine : 131F7889 Danfoss FC-202P18KT4E20H1XXXXXXSXXXXAXBXCXXXXDX 1 buc x 4677.15 lei Convertizor frecventa 18.5 kW,U=380-480 VAC, protectie (E20) IP20/ Chassis, (HI), RFI Class A1B/(C1), telecomanda inclusa 130B1107 Danfoss VLT Control Panel LCP 102 4 buc x 374.99 lei Telecomanda pentru afisarea si programarea convertizoarelor de frecventa Danfoss 130B2413 Danfoss MCC101A38KT3E00A 2 buc x 3126.04 lei Filtru EMC pentru protectia convertizoarelor de frecventa impotriva variatiilor de tensiune 263414 Eaton PL7-C50/3 4 buc x 87.75 lei Intrerupator automat 3P cu porotectie la scurtcircuit , In ≤ 50A,Caracteristica C 184757 Eaton EMR6-N1000-A-1 10 buc x 261.66 lei Releu monitorizare nivel lichid 24-240 VAC/DC; 0.1-1000 Ω 229490 Eaton M22-R4K7 10 buc x 65.31 lei Potentiometru 4.7k, IP66 216872 Eaton M22-WRK3 10 buc x 16.82 lei Comutator cu trei pozitii
- Număr anunț
- DA24938439
- Autoritate contractantă
- Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
- Furnizor / câștigător
- CHORUS RESEARCH ENGINEERING DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 13808750)
- Cod CPV
- 31220000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.218,09 RON
- Valoare atribuită
- 16.218,09 RON
- Data publicării
- 29.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.