Atribuită Cumpărare directă

Hartie copiator A4 4 top x 11.74 Dosar plastic 6 buc. x 0.50 Dosar sina carton 6 buc. x 0.50 Pix 10 buc. x 1.26 Capse 24/6 3 cut. x 2.69 Capsator 1 buc. x 14.62 Agrafe birou 2 cut. x 1.09 Creion corector 1 buc. x 5.80 Rigla 30 cm 2 buc. x 1.60 Perforator 1 buc. x 39.50 File plastic 50 buc. x 0.17

Număr anunț
DA24934786
Autoritate contractantă
SECOM S.A. - DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 1605884)
Furnizor / câștigător
ARION SRL (CUI 1616816)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
147,43 RON
Valoare atribuită
147,43 RON
Data publicării
29.01.2020 00:00
Data finalizării
31.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

147,43 RON

din 147,43 RON estimat