Atribuită Cumpărare directă

KIT DE DISTRIBUTIE - CURELE SI ROLE + POMPA DE APA CU REGULATOR INTEGRAT+MANOPERA

Număr anunț
DA24937954
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU ZOOTEHNIE "PROF. DR. G.K. CONSTANTINESCU (CUI 4283511)
Furnizor / câștigător
MOTOR PLUS CAR SERVICE SRL (CUI 34871149)
Cod CPV
50112000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.150 RON
Valoare atribuită
2.150 RON
Data publicării
29.01.2020 00:00
Data finalizării
30.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.150 RON

din 2.150 RON estimat