Atribuită
Cumpărare directă
Termometru digital clinic - Rezistent la toata gama de dezinfectii, rezistent la apa, afisaj digital mare pentru o citire mai usoara, memorare valoare masurata, semnal acustic automat, oprire automata, cu toc transparent din plastic pentru stocare. Interval de masurare: 32°C ~ 43,9°C Marja de eroare: ±0,1°C
- Număr anunț
- DA24935873
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA (CUI 4300752)
- Furnizor / câștigător
- NEOMED S.R.L. (CUI 8728108)
- Cod CPV
- 38412000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 369,60 RON
- Valoare atribuită
- 369,60 RON
- Data publicării
- 29.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.