Atribuită
Cumpărare directă
Serviciile de televiziune prin cablu se vor furniza pentru perioada 1 februarie - 31 decembrie 2020 în următoarele locații: Piața Victoriei nr. 1 sectorul 1, București; Strada Paris nr. 65 sectorul 1,București; Strada Zambaccian nr.17, sector 1,București; Bulevardul Primăverii nr.22, sector 1, București; Prestarea serviciilor se va face respectând specificațiile /cerințele din caietul de sarcini atașat.
- Număr anunț
- DA24938164
- Autoritate contractantă
- SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 64228100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.631,50 RON
- Valoare atribuită
- 21.631,50 RON
- Data publicării
- 29.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.