Atribuită
Cumpărare directă
Golire instalatie de apa, demontat calorifere, montat calorifere, umplere cu apa instalatie de incalzire si aerisire instalatie de incalzire, verificare si refacere eventuale neetansietatii circuit hidraulic de incalzire s repunere in functiune instalatie de incalzire la parametri initiali.
- Număr anunț
- DA24934354
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA PUBLICA DE PATRIMONIU TARGU JIU (CUI 14738920)
- Furnizor / câștigător
- S.C. SESAM S.R.L. Targu Jiu (CUI 2161577)
- Cod CPV
- 39715210-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.258 RON
- Valoare atribuită
- 2.258 RON
- Data publicării
- 29.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.