Atribuită Cumpărare directă

Perfuzor cu ac plastic = Trusa de perfuzie cu ac plastic = Trusa de perfuzat solutii •Sistem pentru perfuzat solutii, cu canula pentru introducerea în flacon din material plastic, prevazuta cu doua canale de scurgere si capacel de protectie •cu camera de picurare de 40ml, prevazuta cu filtru antibacterian de 15microni in partea inferioara si cu varf formator de picaturi dispus central (20picaturi˜1ml), din material semirigid, transparent •cu sistem de aerisire manual, prevazut cu filtru antibacterian de 15microni si cu capacel de protectie rezistent la manevre repetate •tubul de perfuzie este din material flexibil cu tendinta redusa de cudare, lungime totala de 150cm •dispozitiv de reglare fina a debitului prevazut cu sant in forma de V •conector luer-lock ce evita deconectarea accidentala, adaptabil oricarui tip de caterer venos periferic •ac suplimentar 21G11/2 cu capac protector •produs steril •ambalajul este marcat conform Medical Device Directive (numele produsului, descriere, cod, valabilitate, lot, mod de sterilizare, lungime, calibrare picatura etc) - detine certificat CE

Număr anunț
DA24965870
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN RESITA (CUI 1061626)
Furnizor / câștigător
PANSIPROD DISTRIBUŢIE SRL (CUI 32011857)
Cod CPV
33194120-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.400 RON
Valoare atribuită
4.400 RON
Data publicării
03.02.2020 00:00
Data finalizării
04.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.400 RON

din 4.400 RON estimat