Atribuită Cumpărare directă

morcovi 20x2.02 rosii 20x6.97 clementine 15x5.05 striguri negrii5x7.25 kiwi 5x5.69 portocale 10x4.22 lama2x5.5 banane18x5.23 total 467,59

Număr anunț
DA24931224
Autoritate contractantă
CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE BLAJ (CUI 4563058)
Furnizor / câștigător
FRUCT IMPORT EXPORT SRL (CUI 14187015)
Cod CPV
03221000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
467,59 RON
Valoare atribuită
467,59 RON
Data publicării
29.01.2020 00:00
Data finalizării
30.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

467,59 RON

din 467,59 RON estimat