Atribuită
Cumpărare directă
CT126 GLET PT INT 20KG 50 BUC 10700870 CT127 GLET INT DE FINISARE 20KG 25 BUC 10700879 CM9 ADEZIV CERESIT INT 25KG 40 SAC 10704659 CM11 PLUS ADEZIV CERESIT EXT /INT 25KG 20 SAC 11124598 DIST.CRUCE 4 MM (250 BUC) 8 BUC 11123205 DANKE EM EXT ALB 10L 5 BUC 11120700 DANKE! DILUANT PET 0.9L
- Număr anunț
- DA24953749
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL TIMISOARA (CUI 4269126)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.796,29 RON
- Valoare atribuită
- 3.796,29 RON
- Data publicării
- 31.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.