Atribuită
Cumpărare directă
CAP FILIERA TEAVA 1/2" 1x25.21 POMPA DESFUNDAT 12H001 1x12.61 ARACET LEMN 0.5KG 1x5.04 SARMA NEAGRA 1.18MM 2x7.14 CUIE LEMN 100MM 1x5.04 MANUSI PVC LUNGI 35CM 1x5.04 SPUMA BISON PAI 700ML 2x18.91 ANCORA BETON 10X132MM 6x0.84 DISC TAIERE METAL BOSCH 125X1.6MM 5x2.94 BANDA HARTIE 50MMX50M 4x7.56 SET TRAFALET SILVERLINE 100MM 1x11.76 BURGHIU MAKITA SDS 12X260MM 1x9.24 HOLSURUB LEMN CAP HEXAGONAL 8X120MM 10x0.5 DIBLU FIXARI GRELE 12X100MM 10x0.42 CHEIE AUTOFORANTA 13MM YT-1508 1x5.04 CARTUS ANCORA CHIMICA RESIFIX 300ML 20x33.61 DIBLU BETON 14X130MM 120x1.01 SURUB CAP HEXAGONAL 8X100MM 120x0.67 BURGHIU BETON SDS+ 14X260MM 1X15.13 ELECTROZI SUPERTIT FIN 2.5X350MM (4.5KG) 1X58.82 MASCA PRAF CU SUPAPA FFP1 2X5.04 CLESTE SUDURA 300A DES061 1X16.81 CIOCAN MECANIC FORJAT MANER LEMN 1KG 1X23.53 CIOCAN MECANIC FORJAT MANER LEMN 0.5KG 1X13.45 CUTTER 18MM 30478 1X3.36 LAME CUTTER SK5 18MM (10buc)1X5.04
- Număr anunț
- DA24945273
- Autoritate contractantă
- Serv.Public Directia Întretinerea, Repararea Patrimoniului Consiliului Local, Serv. Iluminat Public, Dezapezire Resita (CUI 15082947)
- Furnizor / câștigător
- C.D.A. BAICAL 2003 SRL (CUI 16083509)
- Cod CPV
- 44316510-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.227 RON
- Valoare atribuită
- 1.227 RON
- Data publicării
- 30.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.