Atribuită Cumpărare directă

Cartus toner negru original pt Phaser 3250 (Xerox 106R01373), 2 buc. Cartus toner negru original pt HP LaserJet 1018 (Q2612A), 1 buc.

Număr anunț
DA24954693
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Constanta (CUI 4707706)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI 30767707)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.110 RON
Valoare atribuită
1.110 RON
Data publicării
31.01.2020 00:00
Data finalizării
03.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.110 RON

din 1.110 RON estimat