Atribuită Cumpărare directă

UPSELL LICENTE BITDEFENDER GravityZone Advanced Business Security pe cheia existent, a 200 de licente pe o perioada de 17 luni CONFORM ANUNT DE PUBLICITATE NR.ADV1127672 DIN 30.01.2020 SI OFERTA INREGISTRATA CU NR.3237/31.01.2020. În cazul în care Furnizorul nu reuseste sa-si îndeplineasca obligatiile asumate prin comanda, atunci Achizitorul are dreptul de a solicita, ca penalitati, o suma echivalenta cu 0,1% din valoarea comenzii, pentru fiecare zi de întârziere, pâna la îndeplinirea efectiva a obligatiilor. Penalitatile se vor aplica începând cu prima zi de întârziere de când nu s-au respectat obligatiile conform termenului de furnizare convenit. Valoarea penalitatilor nu va putea depasi valoarea debitului initial pentru care s-au calculat. În cazul în care achizitorul nu îsi onoreaza obligatiile de plata în termenul convenit, furnizorul are dreptul de a solicita, ca penalitati, o suma echivalenta cu 0,1% din plata neefectuata, pentru fiecare zi de întârziere. Valoarea penalitatilor nu va putea depasi val debitului initial pentru care s-au calculat.

Număr anunț
DA24967385
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
48761000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.676,80 RON
Valoare atribuită
9.676,80 RON
Data publicării
03.02.2020 00:00
Data finalizării
07.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.676,80 RON

din 9.676,80 RON estimat