Atribuită Cumpărare directă

ULEI SIICONIC 1 X8,40 =8,40 ADITIV MOTORINA1 X17,65=17,65 ULEI H46 10L 1 X73,95=73,95 ADITIV MOTORINA 2 X17,645=35,29 LSP IARNA 4 X16,805=67,22 BEC CIREASA24V 10X1,26=12,61 ULEI M40 10L 1 X73,95=73,95

Număr anunț
DA24956959
Autoritate contractantă
COMUNA LUNCAVITA (CUI 4508576)
Furnizor / câștigător
POPOIL SRL (CUI 14041884)
Cod CPV
50530000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
289,07 RON
Valoare atribuită
289,07 RON
Data publicării
31.01.2020 00:00
Data finalizării
02.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

289,07 RON

din 289,07 RON estimat