Atribuită
Cumpărare directă
Acumulator auto: 2 buc. -12V, 70Ah; -curent pornire minim 720A; - an fabricaţie minim octombrie 2019; - tehnologie EFB/AFB; - START&STOP; - pentru motorizare diesel; - lungime 275 mm; - latime 175 mm; - înalţime 190mm; - produsul va fi însoţit de certificate de conformitate şi certificate de garanţie.
- Număr anunț
- DA24967780
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 02052 (CUI 4515190)
- Furnizor / câștigător
- SORGETI SRL (CUI 14936391)
- Cod CPV
- 31431000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 517,02 RON
- Valoare atribuită
- 517,02 RON
- Data publicării
- 04.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.