Atribuită Cumpărare directă

AS102P-256G-RGY - USB 3.1 ADATA 256GB, carcasa din aluminiu, Grey, "S102 Pro

Număr anunț
DA24951277
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA OVIDIUS CONSTANTA (CUI 4301332)
Furnizor / câștigător
GMB COMPUTERS SRL (CUI 1887661)
Cod CPV
30233100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
140,34 RON
Valoare atribuită
140,34 RON
Data publicării
31.01.2020 00:00
Data finalizării
04.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

140,34 RON

din 140,34 RON estimat